Мешканця Рожнятівського району посадили в тюрму за психологічне насильство над батьком 

Судом з’ясовано, що чоловік вчинив домашнє насильство, тобто умисно систематично здійснював психічне насильство відносно свого батька, з яким перебуває у сімейних відносинах.

Так 26 серпня 2019 року побвинувачений вчиняв домашнє насильство відносно свого батька, ображаючи його нецензурними словами та погрожуючи фізичною розправою. За вчинене 22 листопада 2019 року Рожнятівським районним судом Івано – Франківської області його було притягнуто до адміністративної відповідальності за частиною 2 статті 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу.

Однак обвинувачений належних висновків для себе не зробив і продовжував протиправні дії відносно батька, пише Західний кур’єр з посиланням на Єдиниий реєстр судових рішень. 

20 лютого 2020 року, перебуваючи у стані алкогольного сп`яніння за місцем проживання потерпілого, вчинив відносно нього психологічне насильство, виражаючись в його адресу нецезурною лайкою, за що 27 лютого 2020 року Рожнятівським районним судом його було притягнуто до адміністративної відповідальності за частиною 2 статті 173-2 КУпАП, і накладено адміністративне стягнення у виді адміністративного арешту.

08 березня 2020 року, перебуваючи у стані алкогольного сп`яніння, за місцем проживання потерпілого, продовжуючи свої систематичні протиправні дії, вчинив відносно свого батька сихологічне насильство, що проявилось у словесних образах потерпілого нецензурними словами, у зв`язку із чим 11 березня 2020 року Рожнятівським районним судом Івано-Франківської області його притягнуто до адміністративної відповідальності за частиною 2 статті 173-2 КупАП, накладено стягнення у виді штрафу.

14 квітня 2020 року, перебуваючи за місцем проживання потерпілого, знову вчинив психологічне насильство, ображав потерпілого нецензурними словами, погрожував фізичною розправою, тримаючи в руках кухонний ніж.

Свою вину у вчиненні злочину обвинувачений визнав повністю. Не заперечує, що зловживає алкоголем та з батьком перебуває у неприязних стосунках. Через це часто вчиняє з ним конфлікти. Не заперечує, що неодноразово притягався до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства над батьком.

Обвинувачений на обліку у лікаря психіатра КНП «Рожнятівська ЦРЛ» РРР не знаходиться, проте з 2017 року перебуває на обліку у лікаря нарколога цього мед закладу, що підтверджується довідкою № 500/01-06 від 15 червня 2020 року, виданою КНП «Рожнятівська ЦРЛ» РРР (а.с.23 )

Відтак суд ухвалив визнати обвинуваченого винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ст. 126-1 КК України, та призначити йому покарання у виді арешту строком на п`ять місяців.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!