Мешканцям будинку № 4-«а» на Набережній імені Василя Стефаника міська влада пропонуватиме встановлювати автономні системи опалення.

Як поінформувала начальник служби оперативного реагування міськвиконкому Тетяна Клочко, у понеділок о 20.00 повністю відновили газопостачання на газові плити  цього будинку. Однак проблеми з підігрівом води газовими колонками і несправностями димовентиляційних каналів це не знімає. Тому мешканцям будинку міська влада пропонуватиме встановлювати автономні системи опалення, пише ЗК.

«Окремі мешканці вже почали до нас звертатися за дозволами на автономне опалення, – повідомив в.о. міського голови Зіновій Фітель,  – і, мабуть, варто подумати над тим, щоб перевести на індивідуальне опалення весь будинок. Для мешканців це буде дешевше, бо якщо робити димові канали, то я маю уяву, що треба буде робити».

За словами директора «Єдиного розрахункового центру» Вадима Войтика, підприємство найближчим часом ініціюватиме збори мешканців, на яких обговорюватимуть це питання.