“Щодо ситуації, що склалась із концертом Ольги Полякової. Ми не маємо жодних заперечень проти творчості співачки та її виступів. Однак, просимо організаторів концертів звертати особливу увагу на формулювання афіш та анонсів, щоб не було подальших непорозумінь та незручних ситуацій. Дякуємо за розуміння”, – йдеться у повідомленні Народної Самооборони Івано-Франківськї області.

10 травня о 20.00 в Івано-Франківському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Івана Франка в драмтеатрі має виступити співачка Оля Полякова з програмою “Я вас люблю”, – пишуть Версії.

Нагадаємо, про можливість блокування концерту Олі Полякової раніше написали у спільноті НАРОДНА САМООБОРОНА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛ.

“Ми не маємо права приймати у своєму місті публічних осіб, які їздять у Російську Федерацію в той час, коли на території України ведеться неоголошена війна. Тоді, коли гинуть наші хлопці, брати, сестри, батьки та діти, ми не можемо бути дволикими, позиція народу має бути однозначною. Тому громадська організація «Народна Самооборона Івано-Франківської області» має тверду позицію блокувати виступи таких артистів” – сказав Ярослав Наваляний, координатор ГО “Народна самооборона Івано-Франківської області”.