Результат пошуку зображень за запитом "star face family"

СВОЇ: Як народилась ідея проекту Star Face Family та чи є у вас модельне минуле?

Олександр: У нас є два бренди – це Star Face Family та Star Face of the Season. В кожного бренду, який я заснував, є причина та наслідок, Star Face of the Season з’явився 6 років назад завдяки тому, що причиною стала якість. Колись я був співорганізатором конкурсу краси, працював з дівчатами учасницями і наша робота переросла у дружбу. В результаті якість того шоу не відповідала рівню дівчат, які брали участь. В мене з’явилося бажання перетворити це у щось краще, зі своїм баченням та готовністю виправдати очікування дівчат-учасниць, пишуть Версії з посиланням на СВОЇ.

blog

Я придумав назву та концепцію і саме це стало народженням Star Face of the Season. За 6 років у нас відбулось 12 сезонів, подію організовуємо 2 рази на рік. Те що було у першому сезоні та те, що є зараз, це два абсолютно різні заходи. Щосезону ми вивчаємо наших дівчат, враховуємо їх потреби та очікування, стараємось робити для них не просто конкурс краси, а щось значно корисніше та масштабніше.
Star Face Family з’явився трохи пізніше, причиною народження цього бренду стало те, що у нас з’явилась велика кількість дівчат з Star Face of the Season, які не хотіли від нас йти та яких ми не хотіли відпускати. Ми зробили цей бренд, щоб мати можливість надалі триматись разом та співпрацювати пліч-о-пліч. Тому одразу після події кожна наша модель має змогу підписати контракт та стати частиною Star Face Family. Ми пропонуємо їм усе, що може дати локальний ринок нашого міста.
У мене немає модельного минулого, я брав участь у “Містер Івано-Франківськ” в 2008 році. Також був “Frankivsk Fashion Day”, де я ходив по подіуму, але не можу назвати це модельним минулим.

СВОЇ: Які труднощі виникли під час організації першої події?

Олександр: Тоді труднощів було безліч. Це зараз у нас є багато партнерів, впізнаваність, довіра. На початку цього, на жаль, не було, ані грошей, ані зв’язків, ані команди. Був лише ентузіазм та проблема, яка в мене “накипіла”. Але я “горів” цим і труднощів не помічав.

СВОЇ: Скільки людей було залучено для організації першого свята та скільки зараз?

Олександр: Зараз у нас є постійна команда, люди, які працюють на аутсорсі та волонтери. На даному етапі команда складається з 6 людей, в кожного своя зона відповідальності та обов’язки. В першому сезоні я був організатором, пропускав людей на вході, розливав алкоголь, підносив стільці для гостей та паралельно давав інтерв’ю для преси – “майстер на всі руки” (сміється).

СВОЇ: Як ви знайшли учасників для першого свята?

Олександр: Досі не розумію, чому люди тоді приходили (сміється). Реклами як такої не було. Все вирішували знайомства: на перших кастингах було 9-12 дівчат, зараз близько 300.

СВОЇ: Як проходить кастинг, які критерії відбору та як ви обираєте суддів?

Олександр: Члени журі на кастингу та на події Star Face of the Season – це зовсім різні люди. В останньому сезоні на відборі була наша команда, ми вирішили не запрошувати людей, які формують членів журі, а самі обирали учасників. В нас немає певних критеріїв відбору. Хоча більшість думає, що для того, щоб прийти на наш кастинг потрібно мати модельні параметри та обличчя – це неправильна думка. Ми не обираємо учасників лише за зовнішніми даними, адже наша подія це трохи інше. До нас можуть приходити і низькі дівчата, і ті, що мають зовнішні дефекти. Те, що важливо для нас – це приємна зовнішність, пристойний вигляд та вміння себе подати.

blog

СВОЇ: Організація такої події вимагає певних коштів, скільки ви витратили на організацію першого та останнього свята?

Олександр: Це дуже відносне питання, наведу аналогію з першим сезоном, коли на організацію ми витратили 4 тисячі гривень та з останнім, де ми витратили понад 120 тисяч гривень. Для наших учасників ми зробили обов’язковий фінансовий внесок і більшість думає, що це якась афера (сміється), але якість завжди потребує грошей. Те, що отримують наші учасники в рази перевищує їх внесок.

СВОЇ: Чи плануєте ви всеукраїнське розширення?

Олександр: Плануємо. У нас був такий досвід раніше, ми організовували свято краси та моди у Львові. Була залучена наша концепція, наша філософія, та наші правила гри, але для львівських учасниць, глядачів та партнерів. Також двічі ми організовували Star Face Fashion Show у Парижі, брали участь дизайнери із Франції та Санкт-Петербурга. Організація відбувалась дистанційно, один із моїх хороших друзів взяв на себе частину обов’язків та під керівництвом звідси ми це зробили.

СВОЇ: Розкажіть про монетизацію проекту.

Олександр: Монетизація відбувається шляхом внесків наших учасників та проданих квитків на подію. У нас висока планка щодо якості, а це завжди потребує коштів.

СВОЇ: У Star Face Family ви пропонуєте дівчатам роботу, як це відбувається?

Олександр: У нас є закритий чат для дівчат із Star Face Family, коли до нас звертається замовник, ми оцінюємо, чи це доречно для нас і тоді пропонуємо дівчатам з вказанням всіх деталей. Після того дівчата, яких ця пропозиція зацікавила, відгукуються і ми із замовником обираємо. Ми ніколи не пропонуємо дівчатам сумнівні проекти, які можуть зіпсувати репутацію. Якщо хтось звертається до дівчат напряму, вони кажуть нам і ми оцінюємо цю пропозицію, адже безпека та репутація дівчини – головне.

СВОЇ: Якщо дівчина отримала пропозицію напряму, але вас про це не повідомила?

Олександр: В контракті прописано, що дівчина повинна повідомити нас. Все це зводиться до одного показника – якість.

СВОЇ: Чи отримували ви коли-небудь скарги від учасників або гостей на рахунок проекту?

Олександр: У нас щоразу одне й теж, на події є столик, що розрахований на 5 глядачів, квитків на зал є, до прикладу, 300, але гості приводять із собою людей без квитків і починаються десятки запитань: “Чому вони не можуть біля нас сісти?”(сміється). Ми завжди робимо ставку на комфорт, навіть створили правила поведінки на нашій події.

Щодо учасниць, наші бачення не завжди збігаються, але в загальному всіх все влаштовує. Якщо ми отримуємо конструктивні скарги, то збираємо команду та одразу все вирішуємо.

СВОЇ: Чи псували вам репутацію наклепами?

Олександр: Якщо це не конструктивна критика, то вона нас не цікавить. Але хейтери є завжди (сміється).

СВОЇ: Як успішно пройти ваш кастинг?

Олександр: Оцінювати себе тверезо. Часто приходять люди, які базово далекі від наших вимог. Потрібно бути впевненою та показувати себе достойно. Наші кастинги є закритими, раніше ми все висвітлювали, але змінили це, щоб дівчата, які не пройшли не травмували свою самооцінку.

СВОЇ: Чи хотіли б ви бути суддею на конкурсі “Міс Україна”?

Олександр: Так – це досить цікавий конкурс.

СВОЇ: Чи можете ви назвати Франківськ ідеальним місцем для життя?

Олександр: Для життя мені подобається, воно компактне.

banner

СВОЇ: Раніше були лише дівчата, а зараз з’явилися хлопці, чому?

Олександр: Під час жіночого Star Face of the Season ми в рамках цієї події організовували й чоловічі покази, під час кастингу було дуже багато охочих. Раніше ми думали, що хлопці не захочуть, але ми помилились. Мій наставник сказав мені, що вже давно пора залучати хлопців, поки я йшов з цієї зустрічі, то виставив історію в Instagram із чоловічим Star Face of the Season, а дійшовши додому отримав кілька заявок.

СВОЇ: З ким простіше працювати: хлопці чи дівчата?

Олександр: Залежно з якого боку дивитись (сміється). З хлопцями простіше, проблеми швидше вирішуються та ніхто не запізнюється. До дівчат завжди потрібно шукати підхід.

СВОЇ: Хто для вас Свої люди?

Олександр: У мене є вузьке коло найближчих людей. Я дуже відкритий до інших, але не люблю, коли користуються добротою та щирістю. Свої – це моя команда та коло дорогих мені людей.