Преса писала, що 3 грудня, засновник Микола Филюк продав фірму Олександру Пефтібаю з міста Докучаєвська Донецької області. Також йшлося про те, що правоохоронці ведуть розслідування щодо цієї фірми про можливу несплату податків на суму в майже 10 мільйонів гривень.

Сьогодні, 12 грудня, з цього приводу відбулася пресконференція. Засновник та власник компанії Микола Филюк розповів, що вони успішно працюють на ринку вже 15 років, пишуть Версії.

«Найбільший наш успіх – це колектив. У нашій великій компанії вдалося створити такий колектив, який працює на довірі. Коли у нас було менше об’єктів ми будували будинок за 8-9 місяців. Тепер, з такими темпами як ми працюємо встигаємо здати – за рік», – наголосив засновник.

Микола Филюк зазначив, що ТОВ «Спілка забудівників» понад рік не веде діяльності.

« Є наші постачальники, ми продали фірму їм. А податкові дії є правильними. Ми тисячі тонн металу беремо і фірму туди відписали. Фірма нікуди не втекла”, – сказав Микола Филюк.

Заступник Віталій Світловський зазначив, що юридична адреса фірми зараз у Маріуполі.

«Я зі ЗМІ дізнався що людина зареєстрована в якомусь місті на Сході. Нам так треба було. Ми не займаємося політикою, це суто комерційне рішення. Це для того, щоб було простіше вести будівельну діяльність. Покупець – наша людина. Вона мала бути тут, але зараз за кордоном. Це свідома акція», – запевнив Світловський.

Він також додав, що кадрових змін не відбудеться. На сьогодні, група фірм компанії працює у звичному режимі. Планують збудувати приватну школу, «завести»у місто McDonald’s “та побудувати «Палац спорту».

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!