Результат пошуку зображень за запитом "Зарплата"

Директор департаменту фінансів ОДА Ірина Мацькевич зазначила, що питання заборгованості заробітньої плати бюджетниам розглядається на кожні сесії і нараді в голови ОДА. Проте, ситуація залишається напруженою, пишуть Версії.

Впродовж поточного року з обласного бюджету додатково розподілили із залишку додаткової дотації в сумі 20 мільйонів гривень. Крім того, протягом листопада-грудня урядом було прийнято рішення про спрямування додаткових фінансових ресурсів, це 26 мільйонів медичної субвенції, 10, 5млн.грн. стабілізаційної дотації та перерозподіл коштів освітньої субвенції в сумі 40,6 млн.грн. Всі ці кошти надійшли до обласного бюджету, ми з вами їх прийняли і розподілили попереднім рішенням сесії.

«Щойно мені колеги повідомили, що на сайті уряду з’явилося розпорядження про виділення понад 11млн.грн. медичної субвенції. Очікуємо, що до кінця цього року це питання буде вирішено частково», – зазначила Ірина Мацькевич.

Депутат обласної ради Манолій Піцуряк запевняє, що не лише Івано-Франківщина має проблеми із виплатою заробітньої плати.

«Цілий рік ми щось говоримо, але картина катастрофічна. Ми маємо розуміти, що перш за все треба виплачувати людям гроші, а не робити ремонти. За даними МОЗ нам не вистачає близько 70 млн.грн., а за даними департаменту – 50 мільйонів. То де тих двадцять ділося? Але тим не менш у нас є борг і його треба погасити», – наголосив депутат.

Василь Попович каже, що на жаль ні директор департаменту і депутат Манолій Піцуряк не дали відповідь на питання, хто ж винен у такій ситуації.

«Мабуть на наступній сесії ми будемо знову розглядати це питання. От, Ірина Мацькевич каже, що місто боргує бюджетникам 40 мільйонів. На скільки відомо усім мешканцям області, сьогодні Івано-Франківськ зі свого бюджету фінансує всі училища, а це понад 80 мільйонів. Це скинула на плечі міста центральна влада. Том це питання треба вирішити і всі ПТУ фінансували з державного бюджету», – вважає Василь Попович.
Голова облдержадміністрації Денис Шмигаль зазначив, що правоохоронні органи мають розслідувати і давати відповіді на питання по прізвищах і хто винен у цій ситуації.

«50 млн.грн. з цьогорічного бюджету ми використали на погашення боргу. Коли є звинувачення по уряду, то доповідаю по гірських територіях сусідніх регіонів, які є за умовним кордоном біля нас заборгованостей немає, вона є лише у нас. Виникає питання до керівників: «А як ведеться управління у нас?». Усі розуміємо, що медики та освітяни не можуть піти у новий рік без зарплати. Ми працюємо над тим, щоб до кінця року закрити усі заборгованості», – запевнив Шмигаль.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!