Результат пошуку зображень за запитом "Руслан Марцінків"

Під час обговорення першого питання вкотре згадали, що цьогоріч знову не вистачить коштів на виплату заробітної плати працівникам медичної та освітньої сфери. Вікторія Сусаніна повідомила, що за попередніми підрахунками не вистачає 200 мільйонів гривень. Сюди входить 60 мільйонів для виплати зарплати працівникам медичної сфери, 70 мільйонів – працівникам освітньої сфери, решта – оплата за енергоносії, яку також мають оплачувати з місцевого бюджету, пишуть Версії.

“От вам і децентралізація”, – прокоментував заступник мера Олександр Левицький.

Міський голова відмітив, що така ситуація склалась через сьогоднішню політику уряду.

“Коли міністр освіти каже з трибуни, що місцева влада не хоче платити зарплати, то не треба говорити, що вони забезпечують освітян усім. Це ми привели до влади негідників. Кожен з нас за них голосував. З їхніх ніхто не загинув на Революції Гідності, а наших багато полягло”, – обурився Руслан Марцінків.

За його словами така політика – це зрада Революції Гідності.

“От зараз у нас в місті є 48 точок гральних автоматів. Вони працюють під прикриттям Національної лотереї. Це показник того, що Революція Гідності зраджена. Ми передали список з адресами правоохоронним органам. Побачимо, що з того вийде, – відмітив мер. – Хотілося б щось змінити, але маємо те, що маємо, як говорив один з наших Президентів”.