На зустрічі з громадою та владою Верховинщини парламентар розповів про основні досягнення та плани роботи. А також подякував депутатам районної та обласної ради за спільну конструктивну роботу.

Якщо останнім часом, на жаль, до Гуцульщини влада різних рівнів відносилася по залишковому принципу, сприймала туризм через призму тільки гірськолижного курорту, то останнім часом парламентарю вдається впливати на те, щоб змінити цю тенденцію. Якщо говорити про те, що стримувало до останнього часу розвиток Верховинщини, – то це незадовільний стан дорожньої інфраструктури.

«Можна говорити про багато інвестицій, можна говорити про створення робочих місць, можна говорити про те, що буде приїжджати турист, але кожен чітко розуміє,  що якщо ще два роки тому сюди просто неможливо було заїхати, бо тут не було нормальної дороги, то ні про який розвиток краю говорити не приходилось. Тому, як народний депутат, який представляє Верховинщину, основне завдання, яке бачу у найближчій  перспективі – це робити все, щоб дорожня інфраструктура Гуцульщини розвивалася. Я хочу сказати, що нам вдалося за 2015-16 рр. залучити близько 100 мільйонів гривень для відновлення ключової транспортної артерії цього краю – дороги Р-24. І за ці 100 мільйонів гривень за найдешевші кошти в Україні, за 1,8 мільйона за один кілометр, для противаги, дорога Івано-Франківськ-Чернівці чи дорога Івано-Франківськ-Львів будувалися за 8 мільйонів гривень за один кілометр, а дорога у важкодоступній гірській місцевості, дорога Р-24, збудована за найдешевші гроші в Україні за 1,8 мільйона за один кілометр. І за ці 100 мільйонів вдалося відновити 56 кілометрів дороги. І вже сьогодні, за винятком невеликих ділянок, від Верховини до Косова можна проїхати по абсолютно нормальній дорозі. Це те, що про можна було тільки мріяти декілька років тому.