Як відомо, сьогодні під час судового засідання Саїв заявив, що його хотіли скомпрометувати через те, що патрульні нібито отримують 10 тисяч гривень премії, якщо зловлять високопосадовця.  Про це пишуть Версії з посиланням на Бліц-інфо.

Дмитро Міхалець такі звинувачення вважає абсурдними.

“Ніколи в патрульній поліції не робили винятків та не виділяли VIP-порушників, для нас перед законом всі рівні. Ніколи не робили полювань чи переслідувань. Скажу більше, патрульні часто навіть не знають на кого склали протокол, бо для них це і не є важливим. Є порушення закону, і це головне.

У суді ми чітко пояснили, що надійшов дзвінок на 102, що водій може знаходитись у стані алкогольного сп’яніння. Водієві запропонували пройти огляд на стан сп’яніння, але він відмовився. У суді досліджували факт вживання алкоголю та наявність його в крові, хоча ми наголошували, що порушення кваліфіковано не як стан сп’яніння, а як факт відмови від проходження тесту на алкоголь. Саїв відмовився проходити, і це видно на відео з нагрудних камер. На минулому засіданні адвокатка наполягала на допиті свідків, а сьогодні необхідність допиту свідків вже відпала”, – зауважує очільник франківських полісменів.

Водночас, Міхалець не береться давати оцінку законності рішення суду. Втім у розмові з кореспондентом  наголошує, що звинувачення про преміювання за зупинку високопосадовців є безпідставними.

“Я не знаю, про яких керівників говорив Сергій Саїв, але патрульна поліція декларувала рівність всіх перед законом та відкритість. Тому такі заяви безпідставні. Всі декларації працівників патрульної поліції є оприлюдненими, тож перевірити це дуже легко”, – підкреслює начальник патрульної поліції Дмитро Міхалець.

Нагадаємо,  суд виправдав начальника паспортного столу Саїва.