Делегація дівчат у національних строях спеціально прибула з Івано-Франківська для того, щоб на ТОВ «Карпатнафтохімі» зустріти Прем’єр-міністра за українським звичаєм з хлібом-сіллю. Проте, в останній момент захід — скасували.

До приїзду Прем’єр-міністра у Калуші готувалися дуже ретельно. Фактично, кожних 10 метрів уздовж усієї дороги були розставлені пости правоохоронців та працівників ДАІ, а усіх журналістів, телеоператорів і навіть працівників ТОВ «Карпатнафтохім» обшукали металодетекторами. Відео та фототехніку, а також жіночі сумки, тим часом, «обшукував» спеціально навчений собака.

На Прем’єр-міністра журналістам довелося чекати півтори години. Приблизно за півгодини до його візиту прибула делегація з області: троє дівчат у національних строях. Їх супроводжував чоловік, який ніс хліб-сіль. Він також пройшов контроль та металодетекторі. А потім ретельно здував із короваю сіль, яка розсипалася, очевидно, від вітру. Дівчата вишикувалися для зустрічі Прем’єр-міністра, як тільки під’їхали перші автомобілі із кортежу Миколи Азарова.

Проте, в останній момент процедуру зустрічі за українським звичаєм відмінили.

— Хто сказав, що треба хліб-сіль? Щойно дзвонив Вишиванюк, сказав, ніякого хліба-солі не потрібно, — нагримав невідомий чоловік.

Відтак, делегація дівчат у національних строях подалася до виходу із підприємства.