26 листопада відбулася перша сесія Івано-Франківської міської ради нового скликання, пишуть Версії.

Голова ТВК голова ТВК Андрій Петрик за підсумками голосування оголосив поіменний список депутатів Івано-Франківської міської ради восьмого демократичного скликання.

Опісля депутати склали присягу та приступили до роботи. Обранці проголосувати за утворення виконавчого комітету та затвердити заступників міського голови.

Одним з 10 заступників мера став його конкурент на виборах Петро Шкутяк з “Європейської Солідарності”.  Він відповідатиме за проєкти та інвестиції та куруватиме Департамент інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста.

А вже ввечері цього ж дня в ефірі ТРК “Вежа“ мер Руслан Марцінків повідомив, що Петро Шкутяк написав заяву про складання депутатських повноважень.

Згідно закону про місцеве самоврядування, особа не може бути одночасно і депутатом міської ради, і членом її виконавчого комітету (обов’язок як заступника міського голови).

Бліц-Інфо - Микола Ковальчук: Кожен мешканець нашого міста має право на  проживання в комфортних умовах

Замість Петра Шкутяка депутатом стане директор компанії “Вамбуд” Микола Ковальчук. Він також балотувався у територіальному списку “Європейської Солідарності” на другому виборчому окрузі.

Микола Ковальчук вже був депутатом Івано-Франківської міськради попереднього скликання.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!