Результат пошуку зображень за запитом "новосад"

Про це Ганна Новосад розповіла в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

“Наразі моя зарплата на руки у середньому становить 36 тис. грн, це на 10 тис. грн менше, ніж я мала на посаді керівника директорату Міносвіти. Мені цього вистачає, щоб нормально прожити. Я маю власне житло, службовий автомобіль, у мене немає часу ходити в кіно. Але якщо ви мене запитаєте, чи влаштовує мене це, як молоду людину, яка має думати про своє майбутнє, про заощадження, про пенсію, то безперечно цього не вистачить…

Також у мене зараз немає сім’ї. В якийсь момент я захочу мати дитину, а на таку зарплату я її не зможу утримувати. А я не готова піти на ситуацію, коли хтось утримуватиме мене, я повинна сама мати конкурентну зарплату. Тому настане час, коли я просто не зможу жити в Києві на таку зарплату, і це буде рішення, яке потрібно буде усвідомлено приймати”.

Міністерка освіти і науки Ганна Новосад у грудні минулого року отримала 138 412 грн, у тому числі надбавки 42 412 грн та премії 96 000 грн.

У вересні її заробітна плата становила 38 288 грн, у жовтні – 37 981 грн, в листопаді – 39 103 грн. Таким чином її середня зарплата за 2019 рік – 63 446 грн.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!