Результат пошуку зображень за запитом "Нищук"

 У навчально-методичному центрі культури і туризму Прикарпаття міністр зустрівся з працівниками клубних установ та музичних шкіл області. Він зазначив, що центри дозвілля – це місця, навколо яких має єднатись громада.

«Я стою на тому, щоб жоден клуб, центр дозвілля, бібліотека, музична школа не була закрита, вони не мають бути знищені. Ми дуже різко реагуємо у цьому руслі як центральний орган. Часто активісти, громадськість кажуть «Та в ту бібліотеку ніхто не ходить. Давайте її закриємо». Так ви зробіть так, аби ходити”, – зазначив міністр.

Він додав, що в уряді пропонують різні моделі роботи центрів дозвілня, в залежності від регіону. Бібліотеки можуть об’єднувати одразу п’ять функцій, пишуть Версії з посиланням на Галку.

“Бібліотеки – це не так, як раніше «взяв – віддав книжку». Це місця, де люди мають об’єднуватись. Центри дозвілля – це місце зустрічі громади, там люди мають спілкуватись, влаштовувати гуртки. Це можуть бути інформаційні центри, в них навіть можна платити за комунальні послуги. Можна зробити хороший інтернет, і хай там літні люди розмовляють по скапу з рідними, які закордоном. Це можуть бути «бібліо-няні», де мами які біжать на роботу і залишають діток, адже у селі часто не так вже й легко віддати дитину в садок»,- додав міністр культури України.

Начальник управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА Володимир Федорак додав, що результати праці клубних установ та бібліотек залежать від ставлення працівників до своєї роботи.