Про це розповідає в Instagram.

Зірка опублікувала ніжне фото із сином, якого тримає на руках. Під світлиною описала свої материнські будні, пишуть Версії з посиланням на  gazeta.ua.

“Для мене найголовніше – це баланс і гармонія в будь-якій сфері життя. І материнство не виняток. Я намагаюся прояснити ситуацію, щоб ми (я і дитина) могли почуватися комфортно”, – написала Стефанко під фото.

Модель поділилася своїми правила для комфортного материнства

Олеся поділилася з підписницями правилами, що працюють з її немовлям.

“1. При появі малюка його розклад слід адаптувати до сімейного, але з деякими змінами. Щоб його потреби були задоволені.

2. Новонароджений схожий на tabula rasa. Коли він народиться, може до всього звикнути. І саме батьки задають правильний темп і правила, враховуючи потреби дитини.

3. Дитині потрібен розклад, щоб він пристосувався до нового світу. Для нього краще, коли він знає, що робитиме протягом дня. Але, знову ж таки, все вимагає балансу.

4. Дитина, звісно, вимагає багато часу. Проте не варто забувати про себе і про чоловіка, слід намагатися приділяти достатньо уваги кожному члену сім’ї.

5. Не забувайте, що ви найкраща мама для свого малюка, адже він не знає нікого іншого. Перестаньте судити себе. Ви не погана. Просто насолоджуйтеся часом, який ви проводите зі своїм маленьким янголятком”, – написала Стефанко під фото.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!