10 червня відбулася церемонія передачі багатофункціональної машини для комунального підприємства Білоберізької громади.

«Наша мрія здійснилася. Такий гарний екскаватор буде у нашому комунальному підприємстві. Він дозволить вирішити багато проблем. Ми тепер самостійно зможемо ремонтувати наші дороги, зробити водовідведення. Дякуємо за міжнародну допомогу нашій громаді. Допомагайте ще», – заявив Дмитро Іванюк, голова Білоберізької ОТГ.

Втілити такий сміливий задум в життя вдалося за підтримки програми USAID Ukraine та програми DOBRE. До співпраці з якими Білоберізьку ОТГ відібрали однією з перших в Україні.

«Дуже приємно працювати з вашою ОТГ і бачити, що ваша громада ставить перед собою цілі, що ваша громада хоче жити краще і рухається вперед. Цей проект був дуже складним з точки зору документації, але сьогодні у нас є чудовий результат. Я сподіваюся він допоможе вашій громаді здобути тих результатів, на які ви сподіваєтеся. Конкретно допомогти у скрутну хвилину», – відзначив Роман Сваволя, фінансовий директор програми DOBRE.

Цікаво, що громадяни самі обрали найпріоритетнішу послугу, яку можна було вирішити за допомогою міжнародної співпраці – це ремонт та утримання комунальних доріг. Адже, не таємниця, що у високогірній місцевості дороги з твердим покриттям фактично відсутні. Тому місцевою владою було розроблено план, яким передбачено створення багатопрофільного комунального підприємства та закупівля спеціальної техніки.

«Пан Дмитро Іванович був дуже наполегливий в отриманні цього екскаватора, – акцентує Беррі Рід, керівник програми DOBRE в Україні. – І це добре, бо ми з вами партнери і ми повинні спілкуватися відверто. Добре, що саме жителі Білоберізької громади обрали для себе найпріоритетнішу послугу і ми раді долучитися до того, щоб передати вам цю техніку. Це ваша праця, ваші ідеї і зобов’язання, щоб зробити громаду кращою. Я сподіваюся, що ви будете використовувати екскаватор по максимуму для покращення умов громади. Ми раді, що нас чекає ще щонайменше 2 роки подальшої співпраці. Розвиток таких чудових проектів, як вдосконалення послуг з вивезення твердих побутових відходів, туризм і нам дуже приємно працювати з таким партнером».

Добре, що цією технікою можна займатися не лише для доріг. А й для водовідведення й вдосконалення інших послуг. Громада Білоберізки пообіцяла використовувати техніку по максимуму, але з обережністю. Крім того, екскаватор-навантажувач буде задіяний взимку. Для цього в громаді замовили лопату-ковш для екскаватора, щоб чистити дорожнє покриття від снігу. А в разі виникнення надзвичайних ситуацій, екскаватор буде залучений для допомоги населенню.

На завершення дійства гостям церемонії під саунд-трек з фільму «Місія нездійсненна» продемонстрували можливості трактора, які всіх приємно вразили і здивували.
ВІДЕО

На цьому у громаді не збираються зупинятися. Там активно працюють над новими цікавими та прогресивними проектами.

«Зараз проходить тендер і буде обладнання на кооператив по переробці дикоростучих. Це сушарка, овочерізка, шокова заморозка і камера охолодження для зберігання готової продукції. Зараз працюють над іншою послугою – розвитком туризму. Тому мають бути дороги і чистота. Другим пунктом люди обрали послугу з поводженням з твердими побутовими відходами. Тому громада має отримати сміттєвоза по програмі міжмуніципального співробітництва», – підсумував Дмитро Іванюк, голова Білоберізької ОТГ.

 

Читайте також:

Найвисокогірніша ОТГ України Білоберізька громада взялася за вирішення проблеми ремонту доріг

Бій сміттю: Білоберізька ОТГ планує придбати мобільну сортувальну лінію

 

Білоберізька громада отримала екскаватор

Найвисокогірніша Білоберізька громада отримала екскаватор

Опубліковано Версії – щоденна інтернет газета Вівторок, 11 червня 2019 р.

Білоберізька громада отримала екскаватор

Білоберізька громада отримала екскаватор

Опубліковано Версії – щоденна інтернет газета Вівторок, 11 червня 2019 р.