Результат пошуку зображень за запитом "млн грн"

Як відомо, раніше багато експертів та активістів висловлювали незгоду зі створенням у комунальному підприємстві МІУК статутного фонду в 75 мільйонів гривень, припускаючи, що кошти будуть витрачатися непрозоро і кулуарно.  Про це пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Ситуацію прокоментував заступник голови комісії міськради з питань ЖКГ, Мстислав Тарас:

“Цей безконтрольний “дерибан” коштів іванофранківців треба припиняти.  Нагадаю, що раніше при реорганізації комунального підприємства ЄРЦ в МІУК ми вимагали провести повний аудит ЄРЦ, як цього вимагає закон. Адже на той час ЄРЦ вже отримав з міського бюджету 36 мільйонів гривень в статутний фонд. Проте громада і дотепер не знає на що саме були витрачені ці гроші мешканців Івано-Франківська. Зараз існуючий стутний фонд КП МІУК складає вже 75 мільйонів гривень. Звіту про те, на що вони витрачені знову немає, а влада пропонує чергові 45 мільйонів наших грошей спрямувати в безконтрольний МІУК”.

Нагадаємо, що в грудні 2015 року міська рада реорганізувала КП “Єдиний розрахунковий центр” у КП “Муніципальна інвестиційна управляюча компанія”, збільшивши статуний фонд підприємства до 75 млн гривень.

Раніше статутний капітал ЄРЦ змінювався ще у березні 2014 року. Тоді міська рада збільшила його з 24 до 36 млн гривень.

Після державної реєстрації в 2015 році “Муніципальної інвестиційної управляючої компанії” міськрада зобов’язана протягом року сформувати статутний фонд підприємства у розмірі 75 млн гривень.

Жодного звіту про використані комунальниками кошти (75 мільйонів гривень) ні громада, ні депутати Івано-Франківської міськради не отримали.