Результат пошуку зображень за запитом "гроші бюджет"

Про це на щотижневій оперативній нараді у міського голови повідомила начальник відділу податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у місті Івано-Франківську Олена Мухіна, передає прес-служба МВК.

За словами посадовиці, також сформовано податкові повідомлення-рішення з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, понад 22 тисячам мешканцям міста на загальну суму 9,2 млн грн. На сьогоднішній день до міського бюджету надійшло 2,6 млн грн. зазначеного платежу. Також 39 івано-франківців зобов‘язані сплатити майже 800 тис грн транспортного податку.

«Громадяни, які отримали податкові повідомлення-рішення про сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у випадку незгоди з нарахованими сумами мають можливість звернутись до органу Державної фіскальної служби за місцем реєстрації та провести звірку даних щодо об’єктів нерухомості, їх часток, площі, пільги, ставки та нарахованої суми податку, – зазначила Олена Мухіна. – При цьому необхідно пред’явити оригінали документів щодо об’єктів нерухомості, які знаходяться у їх власності».

Заступник начальника міської ДПІ додала, що у разі виявлення розбіжностей податківці вносять зміни до реєстру платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, проводять перерахунок суми податку та вручають громадянину нове податкове повідомлення-рішення. При цьому, попереднє вважається скасованим. Визначене податкове зобов’язання необхідно сплатити протягом 60 днів з дня отримання такого повідомлення-рішенння.

Крім цього, Олена Мухіна звернулась до міського голови з пропозицією активізувати співпрацю в напрямку відпрацювання резервів наповнення місцевого бюджету, зокрема щодо сплати громадянами податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та земельного податку.