Бюджет-2020: подсчитаны потери из-за курса гривны

За квітень ця сума коливається в межах від сорока до шістдесяти мільйонів гривень. Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Західний кур’єр.

Однією із причин такого явища він називає зупинку роботи малого і середнього бізнесу. Тому вкотре звертається до уряду дозволити підприємцям виходити із карантину.

“Я проаналізував квітневі доходи до міського бюджету. При плані доходів 149 мільйонів  при минулорічному надходженні до міського бюджету 129 мільйонів, на жаль, станом на сьогоднішній день є 84,5 мільйона гривень. Втрати бюджету від 40 до 60 мільйонів тільки за один місяць. Тому ми активно працюємо із штабом економічного відновлення”, – сказав мер.

Міський голова ще раз закликав мешканців міста підтримувати івано-франківських виробників та купувати продукцію місцевих виробників.

Крім того, після сьогоднішнього засідання міськвиконкому Руслан Марцінків зауважив, що у місті тривають роботи зі з’єднання ПІвденного та Північного бульварів, розпочався ремонт дворів. При цьому, за словами міського голови, підрядні підприємства навіть готові працювати в борг заради покращення благоустрою в Івано-Франківську.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!