Результат пошуку зображень за запитом "кіріл"

Вірним  УПЦ МП в Івано-Франківську роздають брошурки, в яких роз’янюють ставлення московського патріархату до війни, яка уже три роки триває на сході України. Зокрема в брошурці можна натрапити на такий пасаж: “… війна в Україні носить носить братовбивчий характер” і, трохи нижче, порівнюючи війну 1941-1945 років (не 1939 -1945, зауважте) автори пишуть, що “та війна аж ніяк не була громадянською та братовбивчою”. “Те, що сьогодні коїться в Україні, швидше нагадує події 1919-1922 років, коли молода Радянська держава була охоплена полум’ям громадянської війни” – пишуть далі автори брошурки, пишуть Версії.

Про цю пропаганду, яку проводить в Івано-Франківську московський патріархат, повідомив на своїй сторінці у ФБ міський голова Руслан Марцінків. 

“Ось таке роздають вірним УПЦ МП! В країні, де йде одвічна війна з Москвою! Війна йде не на Сході, війна йде всередині! І нехай звинувачує мене уповноважена з прав людини, але я вважаю, що це церква окупанта!!! Почитайте уважно, офіційне видання! Була б Свобода у Верховній Раді ця церква була б заборонена!!!!” – написав очільник міста і супроводив свій пост фотографіями брошурки.