Світлину на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук оприлюднив депутат Івано-Франківської міської ради Володимир Олійник.

Повертаюсь я з корпоративу додому, а тут таке, – прокоментував світлину автор.

Міський голова Руслан Марцінків відповів на чорний піар проти нього:

Хлопці рвуться до влади чорним піаром! Але розслабтесь міст буде! Розумію, що йде блокування зі всіх сторін будівництва моста і обіцяних державою коштів не має, зато є на біатлонну трасу в Буковелі і інші проекти! Але не переживайте ми збудуємо міст, як би нам важко не було завдяки Вам, бо це потрібно місту! З новим роком!

П/С краще б ще раз гумаки принесли, – написав мер міста.

Нагадаємо, Івано-Франківськ зможе завершити будівництво моста на Пасічну до 2021 року, якщо місто отримає кредит. Про це в інтерв’ю газеті «Галичина» повідомив міський голова Руслан Марцінків.

Міський голова пояснив, чому кошторисна вартість моста зростає.

«Проектна вартість першої частини – самого моста – 4 роки тому становила 202 млн грн. На тендер зголосилося 4 компанії, було допущено 2 – «Мостобудівельний загін №112» і ПБС. Виграв «Мостобудівельний загін №112», який знизив ціну до 120 млн грн. Але у процесі роботи виникло декілька проблем. Коли почали забивати бетонні палі, вони просто ламалися, оскільки при проєктуванні не врахували, що там дуже важка глина. Тому довелося перейти на інший, надійніший метод: 8 метрів внизу і 7 вгорі опори, що дає змогу витримувати землетруси і величезні навантаження. Вартість металу від початку будівництва моста зросла майже вчетверо. Тобто відповідно до проєкту було передбачено 38 тис. грн, а стало нині 120 тис. грн. Також зросла мінімальна зарплата, до якої прив’язана оплата праці будівельників. Але зростання вартості моста передовсім пов’язано зі здорожчанням металу», – сказав Марцінків.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!