Як сьогодні жінкам виглядати красивими, але щоб це було не надто штучно, читачам  розповіла візажист Лілія Шершун, пишуть Версії з посиланням на Правду.іф.

Макіяж, як і мода, має свої тренди

Франківчанка працює візажистом майже 10 років. За освітою жінка юрист, але своє життя присвятила іншій роботі. І тепер вона допомагає жінкам виглядати ще красивішими і ділиться корисними порадами:

«Ще будучи студенткою я робила макіяж  подругам і їм це подобалося. На сьогодні в мене є понад 70 дипломів, які засвідчують, що я пройшла відповідне навчання. Сьогодні макіяж творить чудеса, з його допомогою можна змінити розріз очей, конструкцію обличчя, форму губ та зрештою, все, що хочете.

Але не варто забувати, що в макіяжі, так само як і в моді, є тренди. Якщо колись було модним малювати подвійні стрілки чи клеїти камінці під бровою, то зараз це виглядатиме трохи старомодно. На даний момент основним трендом є доглянута і чиста шкіра. Іноді візажисту важко за 30-40 хвилин зробити всю роботу, яку дівчина не проробляє щоденно. Якщо наприклад жирний тип шкіри, то його не можна підсушувати спиртовими тоніками. Тому, що від цього шкіра отримує стрес і виділяє ще більше сальний жир. Тож якщо шкіра чиста і догляну, то навіть мінімальний макіяж виглядатиме дуже гарно. А коли шкіра обличчя надто суха і є відкриті пори, то макіяж не буде так красиво дивитися. Основним трендом в макіяжі залишається скульптурування, хайлайтер, можна робити акцент на рум’яна.

Уже неактуальні матові помади, знову повертаємося до блисків, які зволожують губи. В макіяжі очей актуальною залишається стрілка та тіні бронзового і коричневого кольорів. Але тіні мають бути гарно і плавно розтушовані в градієнт. Якщо дівчина чи жінка не може сама це зробити, то цьому можна навчитися, зараз є курси «Сам собі візажист», вони не дуже дорогі. Я завжди кажу, що курси візажу ще жодній дівчині не зашкодили. Брови залишаються натуральні, не надто широкі. Що стосується вій, то зараз не актуально об’ємне нарощення, це виглядає не природньо і дуже штучно. Якщо жінка нарощує вії, то варто обирати класику або 2D. Або можна спробувати ламінування вій.

Красивою без макіяжу можна бути

Я прихильниця мінімального макіяжу, тут головне вдало підібрати текстуру. Чим дорожчий тональний засіб, тим природніше він буде виглядати на вашій шкірі. Але знову повторюю, за шкірою треба доглядати – щодня очищувати, тонізувати та зволожувати. Якщо дотримуватися цих правил, то шкіра обличчя буде в гарному стані щодня і тональний засіб можна не наносити. Але якщо є якісь недоліки, то за допомогою косметики можна їх локалізувати. Зараз жінка в 40 років може виглядати на 25. Як на мене, сьогодні жінки стали більш самодисципліновані, вони правильно харчуються, займаються спортом та відвідують косметолога.

Раджу жінкам доглядати за собою, і починати це робити якомога раніше. Не забувайте змивати макіяж перед сном. Не обтяжуйте  шкіру грубими тональними засобами на силіконах. Часто буває, що у дівчат в перехідному віці є проблеми з висипанням і вони самостійно на обличчя наносять тональні засоби, як правило не найкращі, чим псують шкіру. В результаті у 25 років можуть бути серйозні проблеми, які навіть косметолог не може вирішити. Любіть себе і живіть на позитиві. Звісно, в кожного є проблеми, але треба бути позитивно налаштованим, адже все що у нас обличчі йде зсередини.Прислухайтеся до себе і наповнюйтеся радістю. Пам’ятайте, що коли жінка щаслива і красива, тоді в сім’ї пануватиме гармонія.