Ще один крок, щоб стати ближчими до людей. Сьогодні презентували сервіс “Мобільний адміністратор”, який запрацює в Івано-Франківську з 4 вересня. Минулого року ми відкрили три територіальні відділення ЦНАП в різних мікрорайонах міста, чим не може похизуватись жодне інше місто України з такою ж кількістю населення.

Та попри це залишаються люди, які в силу певних обставин не можуть відвідати ЦНАП, щоб отримати ту чи іншу адміністративну послугу. А це переважно люди з обмеженими можливостями чи похилого віку. Отож, відтепер запрацює послуга “Мобільний адміністратор”. Працівник ЦНАПу з усім необхідним обладнанням для надання послуг на службовому авто виїжджатиме до людей.

Для цього достатньо подати заявку телефоном (75-01-19; 75-20-41), звернутися письмово чи залишити електронне звернення (www.cnap.if.ua). Опісля адміністратор повідомить заявника про час прибуття працівника до нього додому. Розгляд таких заявок триватиме до 3 днів. “Мобільний адміністратор” працюватиме у звичному для ЦНАПу режимі – з 9:00 до 17:00 год. – розповів Руслан Марцінків

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.