Цьогоріч Національний арт-фестиваль “Міні Міс Україна” святкує своє двадцятиріччя. Саме тому, в Києві відбулися одразу дві події – сам конкурс та святковий гала-концерт за участі переможниць минулих років. Однією з таких є Алевтина, яка два роки тому змогла вибороти титул “Міні Міс України 2016”, пишуть Версії з посиланням на  Місто.

Дівчинка займається модельним бізнесом з трьох років. За цей час вона неодноразово отримувала перемоги в різних масштабних конкурсах краси, з яких “Маленька Топ-Модель України 2016” та “Модні діти України 2015”. Проте це далеко не всі досягнення прикарпатки.

Юній леді 7 років, вона родом з Коломиї. Навчається в одній зі шкіл свого міста та займається позашкільною діяльністю в Івано-Франківську. Окрім модельного бізнесу, Алевтина відвідує художню студію та вивчає англійську мову.

Конкурси краси для Алевтини не є змаганням чи боротьбою за титул. За словами самої моделі, це свято, на якому вона намагається подарувати радість глядачам.  Прикладами для Алі є старші дівчата з модельного агентства, на них вона старається рівнятися, але при цьому залишатися собою.

Я не хочу бути схожою на когось, я схожа сама на себе! – каже юна леді.

Це дитина, яка мислить зовсім не по-дитинячому і мріє досягти успіху в модельному бізнесі. Батьки підтримують доньку та всіляко сприяють просуванню її кар’єри.