В соцмережі Фейсбук жінка розповіла, як у неї розвивалося захворювання:

Дорогі друзі і всі небайдужі, зараз мені важко писати цей пост, але я звертаюся до Вас за допомогою у подоланні моєї хвороби🙏

Мені 33 роки, я молода мама та дружина, яка вже 5 років бореться з меланомою (рак). Наприкінці 2015р. було видалено родимку, яку я зачепила, лікар – онколог запевнив, що все добре (гістологія, як потім з’ясувалося, не була проведена).

Проте в серпні 2017 року, я під лівою рукою виявляю в себе маленьку гульку, яка швидко починає рости і тоді я починаю розуміти, що мене чекає боротьба за життя. 16.11.2017р- операція, під час якої видаляють лімфовузли під лівою рукою та рубець на спині, де була родимка. Гістологія показує метастаз в лімфовузлі безпігментної меланоми. Через 2 роки, на черговому огляді КТ, виявляють вузлик в лівій легені. 16.10.2020р – операція на легені з видалення цього вузла, гістологія показує метастаз безпігментної меланоми. Після додаткових обстежень, лікарі призначили тривале і дороговартісне лікування препаратом “Зелбораф”. Вартість 1 упаковки в аптеці 23000 грн – це доза, яка потрібна мені на тиждень. Загальна сума на лікування складає 1 200 000 грн. До сьогодні ми справлялися самі, проте зараз для моєї сім’ї це дуже велика сума і тому я звертаюся до Вас за допомогою.

Я розумію, що ми зараз живемо у досить непростий час, проте кожна Ваша гривня – це шанс для мене подолати цю хворобу і жити повноцінним життям.

Реквізити: картка АТ КБ “ПриватБанк”
5168 7451 0079 6330
Одержувач : Дзіняк Марта Ігорівна
Призначення платежу: на лікування

Дякую кожному💜 за поширення, молитву🙏 та фінансову допомогу – написала Marta Dziniak.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!