Попри те, що лікарі не давали їй жодних гарантій успішного лікування та надії на покращення стану, вона тривалий час бореться за можливість нормально жити. Тепер вона почувається добре, з чоловіком намагається самостійно заробляти на дороговартісний препарат. Хоча для сім’ї необхідна сума — непосильна, пишуть Версії з посиланням на Правду.іф. 

Тож жінка вдячна тим, хто щиро допомагає та підтримує її в цей нелегкий час. А ще переконана, що 4-та стадія раку, численні пухлини, метастази — ще не вирок. Боротися можна і варто!

“Привіт! З Різдвом !

Мої ліки приймати пожиттєво, так 40000 грн щомісяця!

Сьогодні вирішила написати. Завжди ділилася своїм життям, було дуже і дуже важко… Хто мене читав чи знає історію,той розуміє: 4 стадія з 5 пухлинами в печінці і багато в легенях.

Чоловіку тихенько казали, готуйтеся до гіршого найближчим часом!

Я не здалася, не хотіла, і коли зрозуміла, що я не здамся, що я з Богом — з’явилися люди, не знаю звідки, напевно їх Бог послав: і Альона з Полонного, і рідні і чужі люди, які просто від серця хотіли допомогти, підприємці різним допомагали( і взуттям для дітей, хтось висилав колготки, хтось 1 гривню).

Писали різне, більше хорошого, але бувало таке погане…..Я не звертала уваги, як і зараз не звертаю. Я таке пережила, що мене мало чим здивуєш. Різні люди є, це я зрозуміла.

Є люди, які не вірять, що метастази зникають. Але є небайдужі люди. І Слава Богу! Зараз ми з чоловіком стараємося заробити самі на лікування, ми страшенно втомлюємося. Впринципі, як і всі, хто їздить на Польщу. Дуже рада, коли мені пишуть відгуки, задоволені клієнти, які не знають навіть, що я хвора.

Навіть там в Польщі українські жінки, які вийшли там заміж, в хостелі мене впізнають і надають знижку. Я просто шокована…Ви уявіть який світ тісний. На жаль, мало хто мене зрозумів: що я хочу сама заробляти на ліки, бо я почуваю себе добре.

Що я хочу донести? Будь ласка, якщо у вас подібна ситуація, не треба складати руки, ви завжди можете боротися, молитися просити Бога і людей про допомогу! Це не гріх.

А якщо хтось може  чи хоче від щирого серця допомогти в моїй боротьбі за ЖИТТЯ,моя картка завжди на сторінці!” — поділилася  Тетяна в соцмережах.

Допомогти Тетяні в боротьбі з раком можна, перерахувавши кошти на картку Приватбанку 5168 7574 0887 1814 (з усіх банків).

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!