Результат пошуку зображень за запитом "ULIANA ROYCE"

Зйомки тривали два дні і проходили в декілька етапів. Спершу в спеціально облаштованому дизайнерами будинку, де декоратори власноруч розробляли і втілювали всі деталі інтер’єру, аж до дрібних елементів.

Потім на Київському Морі, де команда більше восьми годин працювала у важких погодних умовах, борючись зі стихією. Фінальна частина зйомок відбувалася в закритому павільйоні, де для кліпу спеціально конструювалися і будувалися декорації, у процесі були задіяні останні розробки комп’ютерної графіки, які в підсумку переносили героїв в різні частини земної півкулі. Для складного монтажу і постпродакшну команді знадобилося майже два місяці кропіткої праці.

Крім незвичайної технічної частини кліп цікавий своєю ідеєю та проблематикою. «Ця історія про двох закоханих, що зустрічаються на відстані, – каже режисер кліпу Артем Шапіренко, – замінивши реальні дотики до тіла коханої людини натисканнями по екрану телефону, а теплі слова – емодзі символами, герої назавжди розчинилися в цифровому світі інтернету».

Кліп має гостру соціальну спрямованість і актуальний меседж для сучасної людини: частіше зустрічатися наживо, говорити, спілкуватися і бачитися, а не проводити життя біля екранів гаджетів. «Жива зустріч завжди краще сухого тексту в ваших чатах, – каже ULIANA ROYCE. – Stayofflinetostayalive. Залишайтеся оффлайн, щоб бути живими».

Дивіться кліп на всіх музичних телеканалах вже з 28 січня.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!