Кажуть, їй просто дуже потрібні були гроші, а сама стати справжньою матір`ю дівчина була не готова. Та й дитинка була небажаною. Про її подальшу долю 25-річна майбутня мама Оксана (ім`я змінено – Авт.), яка проживає в одному з селищ Рахівського району Закарпатської області, задумалася ще задовго до пологів. І знайшла вихід, повідомляють Версії з посиланням на PRESS-ЦЕНТР.

– В Інтернеті Оксані на очі потрапили контакти громадської організації зі Львова, яка допомагала з усиновленням дітей іноземцям, – розповіла PRESS-ЦЕНТР речник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Галина Сернівка. – Спілкувалась майбутня мама з «покупцями» по електронній пошті і телефону. Фірма виступала посередником, купуючи в Україні дітей і потім продаючи їх іноземцям. Знайшли відповідну пару – бездітне подружжя з Німеччини. Чоловік з дружиною примчали в Україну ще задовго до пологів, забезпечили жінці належний догляд, приставили до неї лікаря і навіть зняли квартиру у Львові. Народжувати планували в цьому місті.

Фірма пообіцяла заплатити Оксані за дитину 20 000 гривень – її ця сума цілком влаштувала.

Дівчинка з`явилася на світ в серпні. Віддавши мамі 10 тисяч гривень, «підприємці» пообіцяли ще стільки ж після того, як німецька родина з новонародженою перетне кордон. Але втілити в життя ці плани їм не вдалося – на кордоні з Польщею у Львівській області пару затримали прикордонники. Ніякі доводи, мовляв, дитина – їхня рідна, не подіяли. Підроблені документи, які свідчили про те, що дівчинку народила німкеня, також не допомогли. За аферистами вже давно велося спостереження, так що приводів засумніватися в словах подружньої пари було більш, ніж достатньо.

– На кордоні німці намагалися переконувати, мовляв, це наша дитина – тримайте документи, – розповідають PRESS-ЦЕНТР у відділі комунікації Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області. – Але не допомогло. Дитинку, громадянку України, залишили тут. Можливо, і на Батьківщині для неї знайдуться хороші батьки. Зараз дівчинка в дитбудинку, їй чотири місяці.

У справі про торгівлю людьми зараз йде слідство. Оперативники встановлюють всіх, хто мав відношення до продажу живого товару: як лікарів, так і «громадських діячів», а також чиновників, які посприяли в виготовленні підроблених документів на дитину.