УМВС України в Івано-Франківській області провело навчання помічників начальників міськрайвідділів у зв’язках із громадськістю та інспекторів у зв’язках із громадськістю та громадськими формуваннями МРВ УМВС.

Об’єктивне та повне інформування населення про стан правопорядку на територіях, результати оперативно-службової діяльності органів внутрішніх справ – є одними з головних завдань МВС, – інформує прес-служба відомства.

Зважаючи на те, що серед працівників, які займаються зв’язками із громадськістю на місцях, є чимало молодих офіцерів, без достатнього досвіду та навичок,  у секторі зв’язків із громадськістю організували семінар.

На навчання запросили відомих та авторитетних у медіа-колах людей – заслужених журналістів України Любов Крайню, редактора обласної державної телерадіокомпанії, та Ігоря Никоровича, керівника відділу обласної газети «Галичина», а також журналістку ТРК «3-я студія» Наталію Фармус, яка готує сюжети з Прикарпаття для загальнонаціонального телеканалу «Україна».

Гості розповіли про вимоги, які пред’являються до матеріалів, виклали своє бачення співпраці міліції та засобів масової інформації. Перед учасниками семінару виступив редактор відомчої газети «Версії. Факти» підполковник міліції у відставці Ігор Голинський, який попросив надсилати в редакцію матеріали про важливі події, що відбуваються в міліцейських колективах, готувати статті про кращих працівників, заслужених ветеранів.