"Мої хлопці!" Катя Осадча зворушила мережу фото чоловіка з сином

Популярна телеведуча Катя Осадча дуже дорожить часом, проведеним в колі сім’ї. Вона вкрай рідко ділиться в соцмережах фото своїх синів і практично не показує молодшого хлопчика, тому шанувальники так тепло зустрічають душевні знімки, на яких зображений малюк зі своїми зірковими батьками. Так, у розділі сторіз Instagram Катя опублікувала кілька кадрів з синочком Ванею під час прогулянки, пишуть Версії з посиланням на РБК.

На одному з фото вона зі спини показала хлопчика і його тата – телеведучого Юрія Горбунова. Улюблені чоловіки Каті ідуть, взявшись за руки. На малюкові –  затишна і тепла зелена куртка з капюшонном і симпатична в’язана шапочка в смужку, а його стильний батько вибрав для променаду штани з лапасами, чорну куртку і завбачливо накинув на голову капюшон, адже на вулиці було похмуро і ось-ось норовив початися дощ.

“Мої хлопці”, – коротко і лаконічно назвала вона душевний сімейний знімок з чоловіком і сином.

"Мої хлопці!" Катя Осадча зворушила мережу фото чоловіка з сином

Фото: Юрій Горбунов з сином (instagram.com/kosadcha)

На одному з кадрів позує і сама Катя. Вона одягнена в комфортний і зручний ансамбль для прогулянки – спортивний костюм ніжно-бузкового кольору і куртку відтінку хакі. Щаслива мама, сидячи на краєчку бордюру, притискає до себе синочка. “Прекрасний день”, – підписала вона зворушливе фото.

"Мої хлопці!" Катя Осадча зворушила мережу фото чоловіка з сином

Фото: Катя Осадча з сином (instagram.com/kosadcha)