Часто саме молоді люди нехтують правилами карантину. «Репортер» розпитав франківську молодь про їхнє ставлення до послаблення і про те, чи будуть вони дотримуватись карантину надалі.

Олег Ткачик, студент політехнічного коледжу

«Я за послаблення карантину. Людям уже час вийти у світ, зустрітися з друзями чи знайомими, нарешті вийти на роботу та знову почати заробляти. Можна знову здобувати освіту. Також нарешті дозволили відвідувати спортивні зали та інші заклади. Я, як молодий студент, хотів б більше часу проводити з друзями й колегами, а не вдома».

Софія Патрій, студентка

«На мою думку, послаблення карантину повинно відбуватися поступово, як це роблять і в інших країнах. Попри це все потрібно звертати увагу на кількість заражених, на статистику заражених протягом певної доби. Я вважаю, що послаблення повинне відбуватися лише у випадку зниження захворюваностей. Навіть після послаблення карантину я не перестану носити маску, адже це справді важливо. Добре, що є правоохоронні органи, що допомагають народу зрозуміти серйозність ситуації».

Сергій Хацевич, вільний художник

«Я вважаю, що послаблення карантину – серйозний крок і що таке рішення влади є правильним. Covid-19 – небезпечний вірус який здатний до мутації, але вважають, що ним уже багато хто перехворів. Рівень захворюваності спадає, тому немає сенсу продовжувати строгий карантин і надалі».

Катерина Прус, студентка

«Від самого початку до карантину до коронавірусу я ставилась нейтрально. Ніколи ця ситуація не викликала у мене паніки, на відміну від інших людей. Єдине, що справді було складно під час пандемії – звикнути, до відсутності міського транспорту, закритих магазинів і кафе. Під час такої стресової ситуації дуже хотілось піти відпочити з друзями в кафе, на каву чи чай. Послаблення карантину дуже гарна ідея, здається що вже все стало на свої місця, окрім того, що деякі люди нехтують масками.

Це вже увійшло в історію, і, думаю, 2020 рік люди запам’ятають надовго».

Святослав Ганущак, студент

«Я вважаю, що послаблення карантину вводити ще зарано. Експерти припускають, що таке рішення є передчасним, і через нього може збільшитись кількість хворих на Covid-19, а також – кількість летальних випадків. Якщо повернутись до звичного режиму і знову почати відвідувати різні заклади харчування чи користуватись міським транспортом, то все почнеться спочатку. Зараз я намагаюсь виходити на вулицю тільки у крайньому випадку».

Анастасія Ясинішин, одинадцятикласниця

«На мою думку, ще не всі області готові до послаблення карантину, адже в деяких регіонах щодня є нові випадки захворювання. Думаю, що після послаблення люди частіше виходитимуть із дому, хоча великі скупчення людей все одно заборонені. Наприклад я дотримуватимусь карантину і надалі».

Авторка: Віталіна Костів

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!