Міський голова Руслан Марцінків відмітив, що це рішення було на часі, пишуть Версії.

“Ви знаєте про прикрий випадок – отримання неправомірної вигоди в розмірі 3 тисяч гривень працівниками “Муніципальної варти”. Ми занадто довіряли цій структурі. Хоча там є дуже багато достойних хлопців, серед них і учасники бойових дій, і багато інших порядних людей. Але я вважаю, що сьогодні містові забагато структур. Тому й було прийняте рішення про об’єднання “Муніципальної інспекції з благоустрою” і “Муніципальної варти” у “Муніципальну інспекцію “Добродій”, – прокоментував Марцінків.

Мер додав, що таке рішення матиме кілька переваг.

“Це по-перше, економія коштів, а по-друге, у нас є дублювання функцій. Коли ми створювали інспекцію – варти ще не було. Потім ми створили варту, і це було правильно. Очолив її АТО-вець, але так сталося, що він переїхав до Львова”, – додав Марцінків.

Після переїзду першого очільника “Муніципальної варти” Богдана Кухарука, КП очолив колишній правоохоронець Андрій Прусак. Після резонансного затримання двох головних інспекторів Муніципальної варти затримали “на гарячому” під час вимагання і отримання хабаря, Андрія Прусака відсторонили від посади.

Тож мер запропонував призначити т.в.о. начальника “Муніципальної інспекції “Добродій” Михайла Шутака – заступника начальника керівника “Муніципальної варти”.

“Він є учасником бойових дій, бійцем “Айдару”, двічі був поранений. Я провів перемовини з обома структурами, і всі одноголосно підтримали кандидатуру Шутака, – це людина, якій всі більш-менш довіряють”

Підприємство безпосередньо буде підпорядковане Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради.

“Структура буде формуватися ще два-три місяці. Ми будемо зберігати всі відділи, які зараз є”, – резюмував Марцінків.

Відео зі сторінки Мирослава Федорківа:

Засідання сесії міської ради. Розгляд питання реорганізації інспекції.

Опубліковано Мирославом Федорковим Середа, 18 грудня 2019 р.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!