Традиційно головним організатором заходу став “ГОСТ Бар”, однак тепер будь-який заклад в Івано-Франківську може долучитися та стати партнером проекту, аби створити унікальний мистецький та розважальний простір у серці Івано-Франківська, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Організатори заходу планують долучати не тільки артистів, але і спортсменів, спікерів, тренерів, громадські організації.

“Ініціатором цього заходу здебільшого є самі люди. Тому що багато наших гостей заходять та запитують коли уже буде Квадрат, бо нема де відпочивати. Тут буде цікаво сім’ям, оскільки передбачені дитячі локації. Проте ми завжди знаходимось у стані експерименту. Інколи буває таке, що в той же день заходу до нас підходять окремі артисти і кажуть, що хочуть у нас виступити. Тому чіткої стратегії проведення немає. Я рада, що Франківськ у нас креативне місто, яке може запропонувати багато чого цікавого”, – відзначила співорганізатор Анна Гойсан.

Усі плани наразі не відкривають, проте для відвідувачів підготували кольорову акцію та пінну вечірку.

“Всі вже зачекалися літа, тому ми обрали таку тему цьогоріч. І у Квадраті Курбаса ми відпочиватимемо по-літньому. Ми будемо уявляти, що ми на Ібіці. Основна ціль – відпочити так, наче ми на морі, але у місті”, – зазначила співорганізатор.

Заходи відбуватимуться щонеділі, за умови сприятливої погоди.


Нагадаємо,  простір в центрі Івано-Франківська під назвою «Квадрат Курбаса» зародився о 2017 році. Це культурне, розважальне, соціальне, мистецьке та гастрономічне дійство, яке відбувається просто неба. Мета проекту «Квадрат Курбаса» — показати, що Івано-Франківськ — це самобутнє і цікаве місто, яке вміє дивувати креативними подіями.