У нього діагностували рідкісне захворювання – синдром Віскота-Олдріча. Врятувати хлопчика може тільки операція з трансплантації стовбурових клітин кісткового мозку.

Щоб зібрати кошти на лікування Сашку, у мережі запустили благодійний аукціон. Впродовж двох місяців було розіграно 6 лотів і зібрано 49 000 гривень, пишуть Версії з посиланням на Галку.

Черговий лот – футболка англійського футбольного клубу West Ham United з автографом гравця національної збірної України Андрія Ярмоленка.

Про це в соцмережі Facebook повідомив Ігор Сорока.

“Друзі, футбольна спільното й всі небайдужі, звертаюся до вас із проханням долучитися до благодійного аукціону! В якості чергового лота – футболка West Ham United з автографом Андрія Ярмоленка, оформлена у фірмовому стилі Memorabilia by Alexander Krilov. Щиро дякуємо екс-президенту Української Прем’єр-Ліги Володимиру Генінсону за небайдужість, допомогу Сашку і наданий експонат”, – йдеться в повідомленні.

Стартова ціна – 5000 гривень
Мінімальна ставка – 100 гривень у коментарях під цим постом
Фінал аукціону – 28 березня 2019 року, о 18:00 год.

Актуальними залишаються реквізити батька хлопчика – Василь Мазурик +38(050) 292-87-39.
Номер картки Приватбанку – 5168 7573 7577 5188.

Відслідкувати всю інформацію про лікування дитини, грошові надходження, а також нові лоти можна за хештегом – #рятуєможиттяМазурика.