На березі Сівки калушани зробили сміттєзвалище. ФОТО

До складу робочої групи увійшли представники управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради, спеціалісти І категорії відділу благоустрою та закупівель управління житлово-комунального господарства міської ради та Калуського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в області, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу Калуської міської ради.

У результаті візуального обстеження територій, комісія виявила забруднення берегів річки Сівка побутовим сміттям на вулиці Сівецька навпроти будинків №2 і №4 та біля підвісного пішохідного моста (поблизу Пенсійного фонду).

Крім того, на вулиці Сівецька в районі гаражів також є несанкціоновані сміттєзвалища, а біля будинку №2 хтось викинув бите скло.

На мешканців будинків на вулиці Кривоноса 8/1 та 8/2 склали приписи за порушення правил благоустрою, а саме: скидання рідких відходів у водовідвідну канаву. На цій же вулиці мешканцям одного з житлових будинків порекомендували ліквідувати компостну яму для органічних відходів, розміщу на березі водного потоку.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!