З цієї нагоди на урочистості завітали голова облдержадміністрації Олег Гончарук та голова обласної ради Олександр Сич.

У вітальному слові очільник Прикарпаття побажав працівникам закладу та жителям села міцного здоров’я і зазначив, що  відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини дасть змогу наблизити до пацієнтів надання якісних та своєчасних лікарських послуг, пишуть Версії з посиланням на Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

«Незалежно від того, де розташована медична установа – в обласному, районному центрі, місті чи у селі, – лікарські послуги мають бути однаково якісними та надаватись у  належних умовах, – підкреслив Олег Гончарук. – Саме тому вкрай актуальним є вирішення тих питань, які стосуються забезпечення якісної медичної допомоги, зокрема, створення амбулаторій загальної практики сімейної медицини».

Голова обласної державної адміністрації також відзначив вагомий внесок громади Монастирчан у відбудову медичного закладу, адже на ремонтні роботи вони зібрали кошти на співфінансування.

Слід відзначити, що проект амбулаторії загальної практики сімейної медицини «Крок назустріч людям» було розроблено у 2016 році.

За кошти, зібрані у рамках проекту, вдалося замінити покрівлю закладу, фасад, облагородити територію довкола амбулаторії, провести водопостачання та водовідведення, збільшити кількість кабінетів.

Варто додати, що відтепер в установі працюватимуть  10 медичних працівників, що дасть можливість надавати більш кваліфіковані та якісні послуги пацієнтам.