На засіданні регіональної платформи «Проблемні питання бюджетного забезпечення громад», ініційованого Івано-Франківським регіональним відділенням Асоціації міст України, очільник міст та громад озвучили проблеми, які їх турбують на місцях, пишуть Версії.

Серед них була і міський голова Бурштина Роксолана Джура, яка розповіла про проблеми, які виникли з основним інвестором міста ДТЕК «Бурштинська ТЕС».

«Наше місто має потужного внутрішнього інвестора – ДТЕК «Бурштинська ТЕС». Але хто має вести перемовини з власником, який завозить вугілля не з Червонограда, а павлоградських шахт, де з 1 січня ціна вугілля зросла на 600 гривень? – обурилась Роксолана Джура. – За останні два роки з Бурштинської ТЕС 195 чоловік скорочено, натомість для демонтажу 10 блоку вже запрошено 500-600 людей з східних регіонів».

Присутній на засіданні народний депутат Володимир Шкварилюк зауважив, що з бізнесом треба налагоджувати контакт.

«З бізнесом треба працювати. Мови нема. Але це приватний бізнес. Якщо вони скорочують наших людей по 200 чоловік, а завозять зі східних областей – то це непорядок. Ну не можна звільняти місцевих, щоб запрошувати зі східних регіонів», – прокоментував нардеп.

Відтак Володимир Шкварилюк запропонував налагодити діалог з керівництвом підприємства через голову ОДА та голову облради.

«Керівник Бурштинської ТЕС – сьогодні депутат обласної ради. Якось на нього і на обласній раді можна вплинути», – зауважив депутат.