На Бурштинському водосховищі створено спеціальне товарне рибне господарство

Про це пишуть Версії з посиланням на paralleli.

Режим СТРГ діє на всій акваторії водосховища та на скидному каналі Бурштинської ТЕС.
Режимом СТРГ регламентовано любительське і спортивне рибальство на водоймі, визначено місця, строки, знаряддя та умови рибальства.
Ділянка безкоштовного любительського рибальства: лівобережна ділянка водосховища в адміністративних межах с. Коростовичі шириною 200 м вглиб водойми (протяжність вздовж берега близько 3,0 км);
Ділянка платного любительського рибальства: прибережна акваторія від південної межі с. Коростовичі до 500-метрової заборонної зони біля греблі шириною 200 м вглиб водойми (протяжність вздовж берега близько 4,5 км). Організовує платне рибальство ТОВ “Рибгосп Бурштинський”.
Види риб, дозволені для вилову на обох ділянках любительського рибальства: товстолоб, короп, лящ, карась сріблястий, судак, окунь, плітка. Мінімальні розміри риб в уловах: товстолоб – 40 см, короп – 25 см, лящ – 32 см, судак – 42 см, плітка – 18 см.
Добова норма вилову на одного рибалку: на ділянці безкоштовного рибальства – до 3 кг, на ділянці платного рибальства – до 5 кг.
Рибалити можна поплавцевими і донними вудками та спінінгом із загальною кількістю гачків на одного рибалку: на ділянці безкоштовного рибальства – не більше 5 шт., на ділянці платного рибальства – не більше 10 шт.
Любительське рибальство на скидному каналі Бурштинської ТЕС забороняється протягом усього року.

Охорона риби на водному об’єкті СТРГ забезпечується ТОВ “Рибгосп Бурштинський”.