Петра Порошенка обурила заява кандидата у президенти Володимира Зеленського під час дебатів - Порошенко закликав Зеленського пояснити, чому він назвав окупантів «повстанцями»

Порошенко заявив, що його обурила заява кандидата у президенти Володимира Зеленського, коли той назвав російських найманців на окупованому Донбасі «повстанцями «ЛНР» і «ДНР».

Про це він заявив у ефірі «Суспільного».

«Була жахлива частина, на якій би я хотів зупинитися, як Верховний Головнокомандувач, як президент, як кандидат і як громадянин. Вона стосується позиції мого опонента, коли він назвав російських найманців і регулярні сили РФ на дебатах «повстанцями» «ЛНР» і «ДНР». Мене це обурило. Я б хотів детально пояснити, чому це так жахливо», – заявив Порошенко.

Він наголосив, що п’ять років поспіль зусиллями дипломатичної команди і його зусиллями також було сформовано міжнародну світову коаліцію на підтримку України, що п’ять років поспіль Україна доводить світу, що в Україні – російська агресія, і що Росія забезпечила пряме вторгнення своїх регулярних збройних сил і прийшла для того, щоб захопити українську землю і вбивати українців.

«Термін про те, що є повстанці «ДНР», означає, що у нас нема Росії, що українці б’ються самі з собою, що «ДНР» має певний легітимний статус, і що в Україні є громадянська війна… Я пропоную пану Зеленському самому обрати, як він це пояснить українцям, і не тільки українцям, а й у всьому світі: або це тотальна дрімуча некомпетентність, бо так він і зелених чоловічків визнає як повстанців, або ми маємо позицію просто з блоком, який використовується виключно в російських штампах», – наголосив Порошенко , пишуть Версії з посиланням на glavcom.