Результат пошуку зображень за запитом "Галабала"

23 вересня на сесії облради підняли питання про неправдиві звинувачення з боку Ольги Галабали. Нагадаємо, за словами депутата, мінімальна «такса» за голосування в облраді -10 тисяч доларів.

«На території Львівської області проводилась прес-конференція, на якій депутат Івано-Франківської обласної ради заявила, що вона нібито отримує хабарі в енних сумах в іноземній валюті, – обурився Василь Попович, член фракції «Свобода». – Це робиться Ольгою Юріївною. Потрібно скликати слідчу комісію. Ми повинні якось реагувати. А ні, то подавати до суду на це. Тому що такі обвинувачення вже не мають меж».

Підтримав «свободівця» і Тарас Виноградник, голова депутатської фракції політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ». Він підтвердив інформацію про те, що піднімав на комісії питання про неетичну поведінку Ольги Галабали.

«Прошу звернутись до правоохоронних органів щодо порушення кримінального провадження,» – заявив Тарас Виноградник.

Голова обласної ради повідомив, що спочатку це питання повинна розглянути комісія з депутатської етики.

«Я хочу звернути увагу, що якщо до поведінки депутатів хтось має претензії, то існує комісія з депутатської етики. Якщо буде подання когось щодо розгляду чиєїсь поведінки, то питання буде на розгляді комісії. А так це тільки обмін думками,- зауважив Олександр Сич. – Ми повинні дбати про добре ім’я вищого самоврядного органу Прикарпаття. Якщо хтось думає, що, заплямувавши добре ім’я обласної ради, він підніме своє реноме, він глибоко помиляється».