Результат пошуку зображень за запитом "удушення"

Вбивство трапилось 12 березня цього року. Чоловік, який працює лікарем-терапевтом, та його співмешканка сиділи на кухні і пили чай, під час цього по радіо йшла передача про Надію Савченко. Він висловився з цього приводу, сказавши, що Савченко не викликає в нього довіри.

Після цього між ними виникла суперечка, в ході якої жінка почала звинувачувати свого співмешканця у відсутності в нього патріотизму, назвавши його «москалем» та сказавши, що його мама є росіянкою за національністю. Вона плюнула йому в обличчя.

Обурившись, чоловік підійшов ззаду до неї та вдарив по голові, від чого жінка впала обличчям вниз. Після цього він сів зверху на неї, взяв мотузку та накинув їй на шию і почав стискати. Коли він повернув потерпілу та зрозумів, що вона на подає ознак життя, то почав робити їй штучне дихання, однак це не дало результатів – жертва померла.

Він взяв її на руки, виніс в окрему кімнату та накрив килимком. Швидку медичну допомогу він не викликав, оскільки вже знав, що потерпіла мертва. Після цього він відключив телефон потерпілої, щоб їй ніхто не зміг зателефонувати.

Згодом зникнення жінки виявили її подруги та родичі. Поліція, до якої вони звернулись, зібрала докази вини чоловіка та арештувала його. Чоловіка визнали психічно здоровим. Згодом він розкаявся у скоєному.

Долинський районний суд, розглянувши всі обставини справи, виніс вирок. Наступні сім років вбивця проведе за гратами, пишуть Версії з посиланням на ГК.