Про це повідомили у спільноті Вигодське Лісове Господарство ДП.

У Фейсбуці нагадали, що дітей тут приваблюють гойдалки, гірки, спортивні конструкції, дерев’яні казкові персонажі у повний ріст і велика дошка з шаховими фігурами з бука, які важко пересувати навіть молодшим школярам.

Для батьків та старшого покоління встановлено більше десятка простих кованих та дерев’яних, наче казкових лавок, для комфортного відпочинку та читання під кронами могутніх дерев.

“Що ж ми бачимо сьогодні? Обмальовані стенди, здерті тексти казок із підставок для читання дітьми, пошкоджено та знищено одинадцять шахових фігур, один білий пішак узагалі відсутній, вкрадений дерев’яний зайчик із композиції «Казка про колобка». Кому заважали ці казки, хто взяв із собою додому цього зайчика, може Ви бачили такого у свого сусіда? Може комусь не вистачило дров і вирішив зігрітися буковими шаховими фігурами?

Вигодяни та гості селища, як вберегти наш казковий парк для дітей, від цих «убогих вандалів». Хто буде доглядати і пильнувати за ним, як не ми усі разом?”, – йдеться у повідомленні.