Пропагування здорового способу життя, залучення державних службовців до занять фізичною культурою та спортом, організація дозвілля та активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту – це основні завдання та мета проведення спартакіад серед команд державних службовців, пишуть Версії з посиланням на Захід медіа.

За перемогу змагалися три команди: районної державної адміністрації, збірна команда управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, районного відділу головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, об’єднаного управління Пенсійного фонду України та збірна команда управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, відділу міськрайонного управління в районі та у місті Болехові головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області, Державного казначейства. Привітав учасників спортивного заходу та побажав успіхів у змаганнях голова районної державної адміністрації Юрій Мазур. Змагання пройшли у п’яти видах спорту – волейболі, міні-футболі, настільному тенісі, шахах та шашках. У загально-командному заліку за результатами участі у п’яти видах спорту перемогу здобула збірна команда управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, районного відділу головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, об’єднаного управління Пенсійного фонду України.

Всі переможці нагороджені кубками та грамотами. Всі учасники спартакіади серед державних службовців отримали заряд бадьорості і оптимізму та продемонстрували свої вміння та навики у продемонстрованих видах спорту.