Про це в мережі повідомив голова Служби автомобільних доріг Івано-Франківької області Василь Буджак.  Про це пишуть Версії з посиланням на Курс.

“Такі пішохідні переходи і розмітки будуть на всіх відремонтованих ділянках дороги Н-10 “Стрий – Мамалига” від Івано-Франківська до Снятина”, – прокоментував він фото.

До керівника САД натомість з приводу розмітки звернулися мешканці Коломийського району. Люди просять нанести дорожню розмітку на відремонтовану ділянку дороги від Коломиї до Мишина.

“В минулому році ця дорога взагалі розмітки не бачила, були нанесені тільки пішохідні переходи. В цьому році також пішохідні переходи відновили. Правда, дуже цікаво вони виглядають після відновлення. Хтось, хто їх наносив, не розрахував ширину дорожнього полотна, і виходить так, що смуги посередині пішохідного переходу немає. Отож, повернусь до розмітки. Треба її, бо ввечері взагалі не видно дороги і, звісно ж, для забезпечення безпеки дорожнього руху”, – поінформував Руслан Костюк.

Голова САД взяв до уваги.

До кінця цього року дорожню розмітку планують нанести на всі відремонтовані ділянки прикарпатських доріг державного значення.