На Франківщині почнуть ремонтувати дорогу "Надвірна-Бистриця"

Про це Суспільному повідомив заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Василь Івасик.

21-го травня жителі села Пасічна Надвірнянського району написали звернення до голови облдержадміністрації Віталія Федоріва, в якому просять розпочати ремонт дороги в їхньому селі.

“Дорога у нас – в жахливому стані. Тільки того року її частково ремонтували підприємства села – зробили нам ямковий ремонт. Чому вони його зробили? Зробили через мирну акцію, яку ми провели минулого року. Також перекриття посприяло тому, що виготовили проєктно-кошторисну документацію на ремонт дороги “Надвірна-Бистриця”, – розповіла жителька Пасічної Мар’яна Герба.

За словами заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Василя Івасика, зараз на ремонт дороги “Надвірна-Бистриця” спрямували 15 мільйонів гривень.

“По цій дорозі є проєктно-кошторисна документація, виготовлена експертиза, підрядника визначили ще минулого року, бо тут почалися роботи. Це фірма ПБС. Цих грошей недостатньо, щоб відремонтувати всю ділянку дороги. Але цього року ми підійшли до розподілу коштів пріоритетно. Тобто, ми кожному району, кожній ОТГ, відповідно до протяжності і кілометражу, дали право самим визначати пріоритетність по дорогах”, – розповів Василь Івасик.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!