Результат пошуку зображень за запитом "ghjlernb [fhxedfyyz"

У травні зниження споживчих цін на 0,5–0,1% зафіксували в Чернігівській, Харківській, Запорізькій, Чернівецькій, Миколаївській, Сумській, Волинській, Івано-Франківській, Луганській, Рівненській, Херсонській, Хмельницькій областях і Києві.

Приріст споживчих цін на 0,1–0,7% – на Черкащині, Донеччині, Закарпатті, Київщині, Кіровоградщині та Тернопільщині. У Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Львівській, Одеській, Полтавській областях індекс споживчих цін становив 100,0%, інформує Головне управління статистики в Івано-Франківській області.

На споживчому ринку області у травні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 0,5%. Найбільше (на 13,9% та 7,4%) подешевшали яйця та крупи гречані. На 2,2–0,4% знизилися ціни на овочі, маргарин, кисломолочну продукцію, молоко, м’ясо та м’ясопродукти, соняшникову олію, сири. Водночас на 1,6%–0,4% подорожчали фрукти, макаронні вироби, безалкогольні напої, сметана, хліб.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,8%, у тому числі на тютюнові вироби – на 2,6%, на алкогольні напої – на 0,8%.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 0,6% в основному спричинено подорожчанням проїзду залізничним пасажирським транспортом на 3,6% і палива та мастил на 1,0%.