Результат пошуку зображень за запитом "амфетамін"

Увесь цей час поліцейські разом з оперативниками підрозділу протидії наркозлочинності УКП та місцевою прокуратурою документували й відстежували діяльність порушників, аж поки не піймали їх на гарячому, повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільщини. Про це пишуть Версії з посиланням на PRESS-ЦЕНТР.

Виявилося, що наркобізнес організували у Борщові двоє місцевих жителів – вчителька молодших класів та безробітний чоловік. Вони вже кілька місяців на території району продавали амфетамін. За грам дози просили 300 гривень.

Кожен мав свої чітко обумовлені обов’язки – жінка наркотик фасувала та зберігала, а її спільник шукав клієнтів та передавав товар. Працював дует і дистанційно через так звані закладки. Жінка у визначені місця ховала пакунок з дозою, про місце повідомляла покупцям і вони забирали його, залишивши у вказаному сховку гроші.

Під час чергової такої «закладки» борщівчанку піймали оперативники та її спільника.

Обох продавців, відповідно до статті 208 КПК, затримали і помістили в ізолятор тимчасового тримання. Їм інкримінують статтю 307 ККУ – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.

Чоловік та жінка у скоєному зізналися. Раніше вони у поле зору правоохоронців не потрапляли.