http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_8018_(1).JPG

Виконано внутрішні роботи, утеплено фасад будинку, у глядацькій залі встановлено нові крісла, одяг сцени, придбано меблі та музичну апаратуру, встановлено електричне опалення, перед клубом замощено бруківкою доріжки. Про це пишуть Версії з посиланням на сайт ОДА.

http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_7953_(1)_(1).JPG

Хлібом на вишитих рушниках найменші жителі села вітали шановних гостей: заступника голови облдержадміністрації Ігора Пасічняка, народного депутата України Юрія Тимошенка, начальника управління культури, національностей та релігії ОДА Володимира  Федорака, голів райдержадміністрації Богдана Кобилянського та районної ради Івана Мандича.

http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_7957_(1)_(1)_(1).JPG

Представник будівельної організації вручив сільському голові Василю Кисилиці символічний ключ, а почесні гості перерізали стрічку на вході до клубу. Священники освятили нове приміщення та відправили молебень.

http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_7931_(1)_(1).JPG

Вітаючи зі святковою подією присутніх, народний  депутат України Юрій Тимошенко, заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, начальник управління культури, національностей та релігії облдержадміністрації Володимир  Федорак запевнили, що і надалі будуть сприяти розвитку найменших і найвіддаленіших сіл району.

http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_7968_(1)_(1)_(1).JPG

Голова райдержадміністрації Богдан Кобилянський зазначив, що відновлення закладу культури дає можливість громаді мати в селі осередок культури, де можна відновлювати і зберігати народні традиції, залучати до цього процесу молодь.

http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_7937_(1)_(1).JPG

Також відбувся святковий концерт, який жителям села подарували гості із Городенки, сусідніх сіл Сороків, Топорівців, Чернятина, Росохача, Семенівки та уродженець Слобідки – музикант Микола Василевич.

У клубному закладі будуть функціонувати глядацька зала на 148 місць, танцювальна зала та дві кімнати гурткової роботи.