На Городенківщині жінка порушила самоізоляцію і тепер чекає штрафу в суді

Як повідомив газету “Край” начальник Городенківського відділу поліції Юрій Микитин, правоохоронці отримали сигнал про те, що в одному зі сіл району жінка порушує режим самоізоляції.

Факт підтвердився: особа, яка мала би бути на самоізоляції, покинула місце свого проживання. На неї складено адміністративний протокол за ст. 44-3 КУпАП (накладення штрафу від 17 до 34 тис грн). Матеріали передали до суду.
Нагадаємо, що самоізоляція — це утримання від контакту з іншими, щоб зменшити ризик інфікування. Вона передбачає уникнення будь-яких ситуацій, коли ви тісно контактуєте з іншими людьми (наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані менше ніж 2 метри). Винятком є лише звернення за медичною допомогою (тільки після консультації телефоном зі своїм сімейним лікарем), пишуть “Вікна”.

Кому потрібна самоізоляція?

тим, хто очікує результати тесту на новий коронавірус;
тим, хто близько контактував з особами, які захворіли на COVID-19;
тим, хто нещодавно повернувся із країн, де зафіксовано новий коронавірус (навіть якщо відсутні симптоми).
Якщо ви не впевнені, чи потребуєте самоізоляції або не знаєте до кого звернутися, зателефонуйте на «гарячу» лінію Центру громадського здоров’я України щодо нової коронавірусної інфекції: 0 800 505 840

Якщо вам рекомендував лікар або ви самостійно прийняли рішення про ізоляцію, вона повинна тривати не менше 14 днів із дати початку випадку, який став причиною самоізоляції: подорож, контакт з хворим тощо.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!