За видачу довідки про народження дитини медик вимагав від чоловіка породіллі неправомірну вигоду. При появі поліцейських отримані гроші лікар викинув за шафу, – інформують Версії з посиланням на Департамент захисту економіки Національної поліції України

До працівників Управління захисту економіки (УЗЕ) Національної поліції в Івано-Франківській області звернувся громадянин. Він повідомив, що лікар одного з перинатальних центрів вимагає за видачу виписки з медустанови 500 доларів США.

За фактом вимагання неправомірної вигоди слідчим відділенням Івано-Франківського відділу поліції ГУНП відкрито кримінальне провадження.

Оперативники УЗЕ провели комплекс заходів та задокументували вимагання та отримання лікарем-гінекологом частини неправомірної вигоди.

У службовому кабінеті 58-річного медика його затримали працівники УЗЕ та слідства. За видачу довідки про народження дитини здирник одержав від чоловіка породіллі хабар. При появі поліцейських гроші лікар кинув за шафу.

Наданий час вирішується питання щодо повідомлення гінекологу про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Правопорушнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.