Планованою діяльністю передбачається продовження промислової розробки Рудавецького родовища корисних копалин (видобування нафти та газу розчиненого у нафті) площею 5,41 км2.

Розширення меж ліцензійної ділянки планують провести на території Рожнятівського, Богородчанського районів Івано-Франківської області на землях Луквицької, Сливківської, Ясенівської сільських рад.

На території Рудавецького родовища пробурено 11 свердловин, з яких 4 діючі (3, 8, 9, 10); 7 ліквідованих – 6 з геологічних причин після експлуатаційного буріння (1; 4; 5; 6; 7;11) та одна ліквідована після експлуатації (2). З діючих свердловин дві експлуатуються ШГН, дві експлуатуються ЕВД.

Запланований видобуток вуглеводнів на рік становитиме: нафти – 1,255 тис. т, газу природного розчиненого у нафті – 0,353 млн. кубометрів, пишуть Версії з посиланням на Галичину.

Усі зауваження і пропозиції громадськості до планованої діяльності необхідно надсилати до Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської облдержадміністрації (76014, м. Івано-Франківськ, вул. Сахарова, 23 A, [email protected] (0342) 52-61-50, Пліхтяк Андрій Дмитрович).

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!